I Liga | 2010-10-15 11:56:24 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: sandecja.org
Na sesji Rady Miasta przegłosowana została uchwała zapewniająca w budżecie miasta kwotę 2,5 miliona złotych na budowę oświetlenia stadionu Sandecji przy ul. Kilińskiego 47.
W praktyce przyjęcie uchwały w sprawie "upoważnienie prezydenta do zaciągnięcia zobowiązania w wysokości 2,5 mln zł na "Budowę Oświetlenia MKS Sandecja" oznacza, że najprawdopodobniej jutro (tj. 15.X.2010) zostaną oficjalnie ogłoszone wyniki przetargu ogłoszonego 10 września.
Połowa tej gotówki zostanie wydatkowana w tym roku, a reszta w 2011.
Z uzasadnienia projektu uchwały wynika, że prace na stadionie w praktyce mogą rozpocząć się już następnego dnia od przyjęcia uchwały, natomiast oświetlenie pełnym blaskiem powinno rozbłysnąć w styczniu 2011 roku.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.