Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-10-15 11:56:24 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: sandecja.org

Sandecja będzie miała oświetlenie

Na sesji Rady Miasta przegłosowana została uchwała zapewniająca w budżecie miasta kwotę 2,5 miliona złotych na budowę oświetlenia stadionu Sandecji przy ul. Kilińskiego 47.

W praktyce przyjęcie uchwały w sprawie "upoważnienie prezydenta do zaciągnięcia zobowiązania w wysokości 2,5 mln zł na "Budowę Oświetlenia MKS Sandecja" oznacza, że najprawdopodobniej jutro (tj. 15.X.2010) zostaną oficjalnie ogłoszone wyniki przetargu ogłoszonego 10 września.
Połowa tej gotówki zostanie wydatkowana w tym roku, a reszta w 2011.

Z uzasadnienia projektu uchwały wynika, że prace na stadionie w praktyce mogą rozpocząć się już następnego dnia od przyjęcia uchwały, natomiast oświetlenie pełnym blaskiem powinno rozbłysnąć w styczniu 2011 roku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane