Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-10-05 20:08:24 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Większy komfort dla kibiców na meczach Warty

Fot.: Dawid Ćmielewski

Wszyscy sympatycy poznańskiej Warty, którzy wybierają się na mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim będą mieć szansę, aby oglądać pierwszoligowe mecze w lepszych warunkach, niż dotąd.

Dotychczas kibice na meczach Zielonych zasiadali na IV trybunie nowego poznańskiego stadionu znajdującej się za bramką, teraz zaś będą mogli oglądać poczynania warciarzy z perspektywy III trybuny, rozciągającej się wzdłuż boiska. W związku z tym klub prosi wszystkich kibiców, którzy zamierzają oglądnąć mecze Warty z Dolcanem Ząbki (środa, godzina 19:00) i Górnikiem Łęczna (sobota, godzina 17:00) o kierowanie się do wejścia na stadion przy III trybunie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane