I Liga | 2010-10-05 20:08:24 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Wszyscy sympatycy poznańskiej Warty, którzy wybierają się na mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim będą mieć szansę, aby oglądać pierwszoligowe mecze w lepszych warunkach, niż dotąd.
Dotychczas kibice na meczach Zielonych zasiadali na IV trybunie nowego poznańskiego stadionu znajdującej się za bramką, teraz zaś będą mogli oglądać poczynania warciarzy z perspektywy III trybuny, rozciągającej się wzdłuż boiska. W związku z tym klub prosi wszystkich kibiców, którzy zamierzają oglądnąć mecze Warty z Dolcanem Ząbki (środa, godzina 19:00) i Górnikiem Łęczna (sobota, godzina 17:00) o kierowanie się do wejścia na stadion przy III trybunie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.