I Liga | 2010-09-20 20:31:34 | Nadesłał: Krzysztof Zarychta | Źrodlo: inf.własna
W dniu dzisiejszym nastąpiła zmiana szkoleniowca w klubie Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Marcina Jałochę zastąpił Mirosław Hajdo.
Jałocha klub z małopolski objął w 2006 roku, gdy ten awansował do ówczesnej piątej ligi, po czym co sezon prowadził klub do awansu. Wspomniany trener, to także były reprezentant Polski i były zawodnik Legii czy Polonii Warszawa. W swojej trenerskiej karierze, prowadził juniorów i rezerwy Wisły Kraków. Jego następca w przeszłości trenował między innymi Kolejarzy Stróże i Resovię. Przyczyną zwolnienia są zapewne słabe wyniki osiągane przez zespół, w tym sezonie. Po ośmiu kolejkach Niecieczanie uzbierali 4 punkty, zajmując przedostatnią, 17 pozycję w tabeli.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.