Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-08-21 19:00:00 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna

Nieudany debiut Stolarczyka

Fot.: Dawid Ćmielewski

Sandecja Nowy Sącz zdobyła trzy punkty w pojedynku z Pogonią Szczecin wygrywając 2-1, mimo iż do przerwy przegrywali 0-1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Aleksander oraz Kukol, a dla Portowców honorowe trafienie zaliczył Mysiak. Pogoń drugi raz z rzędu kończyła spotkanie w "10", ponieważ w 89 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Hrymowicz.

Sandecja Nowy Sącz 2-1 Pogoń Szczecin
Arkadiusz Aleksander 71, Vladimír Kukoľ 74 - Maciej Mysiak 10

Sandecja: Marek Kozioł - Marcin Makuch, Ján Fröhlich, Sebastian Fechner, Petar Borovićanin - Vladimír Kukoľ, Cheikh Tidiane Niane, Rudolf Urban, Konrad Cebula, Pavel Eismann (53 Maciej Kowalczyk, 67 Arkadiusz Aleksander) - Piotr Bagnicki (61 Piotr Kulpaka)

Pogoń: Radosław Janukiewicz - Maciej Mysiak, Krzysztof Hrymowicz, Marcin Dymkowski, Łukasz Matuszczyk (55 Robert Kolendowicz) - Maksymilian Rogalski, Przemysław Pietruszka (79 Mikołaj Lebedyński), Bartosz Ława, Piotr Petasz - Piotr Prędota (87 Marcin Bojarski), Olgierd Moskalewicz

żółte kartki: Niane, Bagnicki, Makuch, Cebula - Hrymowicz, Petasz
czerwona kartka: Krzysztof Hrymowicz (89. minuta, Pogoń, za drugą żółtą)

sędziował: Jarosław Chmiel (Warszawa)

Wkrótce szczegóły spotkania

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane