I Liga | 2010-08-20 22:20:29 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna
Zakończyły się trzy spotkania 3. kolejki rozgrywek 1. ligi. Piłkarze Podbeskidzia pokonali Odrę Wodzisław, Piast Gliwice bezbramkowo zremisował z KSZO, a Warta Poznań rozgromiła ŁKS Łódź aż 4:1. Dzięki dzisiejszej wygranej na pozycji lidera umocnił się zespół z Bielska-Białej.
Wyniki piątkowych spotkań 3. kolejki:
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Wodzisław 1:0 (1:0)
1:0 Maciej Rogalski (31. min)
Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec 0:0
Warta Poznań - ŁKS Łódź 4:1 (0:1)
0:1 Krzysztof Mączyński (27. min)
1:1 Maciej Wichtowski (47. min)
2:1 Paweł Iwanicki (55. min)
3:1 Zbigniew Zakrzewski (84. min)
4:1 Piotr Reiss (87. min)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.