Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-08-18 09:42:46 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl

Piotr Bagnicki nie jest już piłkarzem Podbeskidzia

Piłkarz I-ligowego klubu rozwiązał z klubem kontrakt za porozumieniem stron.

Napastnik rozegrał w bielskim klubie 31 spotkań, w których 6-krotnie wpisywał się na listę strzelców. Wszystko wskazuje na to, że trafi do Sandencji Nowy Sącz, w której obecnie przebywa na testach.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane