I Liga | 2010-08-18 09:42:46 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl
Piłkarz I-ligowego klubu rozwiązał z klubem kontrakt za porozumieniem stron.
Napastnik rozegrał w bielskim klubie 31 spotkań, w których 6-krotnie wpisywał się na listę strzelców. Wszystko wskazuje na to, że trafi do Sandencji Nowy Sącz, w której obecnie przebywa na testach.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








