Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-08-17 10:57:51 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna

Pierwsze zwolnienie trenera w lidze?

Dziś o godzinie 16 w sali konferencyjnej szczecińskiego Klubu, dojdzie do konferencji prasowej dotyczącej zmian w sztabie szkoleniowym. Najprawdopodobniej Piotr Mandrysz przestanie być szkoleniowcem Pogoni Szczecin.

Nie wiadomo czy trenerem zostanie rozwiązany kontrakt, czy też sam poda się do dymisji. O odejściu Mandrysza zrobiło się głośnio po porażce Portowców w derbach z Flotą Świnoujście. Trzy punkty w trzech meczach i mizerna postawa na boisku pretendenta do awansu, zmusiła środowisko piłkarskie do dyskusji na temat zmian w sztabie trenerskim.
Wśród potencjalnych kandydatów do zastąpienia Mandrysza wymienia się: Czesława Michniewicza, Oresta Lenczyka czy Bogusława Baniaka.

Więcej informacji około godziny 17-18.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane