I Liga | 2010-08-16 16:03:35 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl / własne
Pomocnik I-ligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała Dariusz Kołodziej doznał kontuzji w meczu z Termalicą Nieciecza i zmuszony będzie pauzować ok. 2,5 miesiąca.
Piłkarz doznał urazu obojczyka w ostatnich minutach pierwszej połowy spotkania. Na drugą już nie wyszedł. Po specjalistycznych badaniach lekarze stwierdzili u zawodnika "Górali" zerwanie wiązadła i uszkodzony obojczyk. Po zdjęciu gipsu zawodnika czeka jeszcze rehabilitacja, a to w efekcie może oznaczać, że jesienią na I-ligowych boiskach Kołodzieja już nie zobaczymy.
Po 3 kolejkach piłkarze Podbeskidzia są na 1. miejscu w I Lidze z dorobkiem 7 punktów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.