Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-08-16 16:03:35 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl / własne

Poważne osłabienie Podbeskidzia

Pomocnik I-ligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała Dariusz Kołodziej doznał kontuzji w meczu z Termalicą Nieciecza i zmuszony będzie pauzować ok. 2,5 miesiąca.

Piłkarz doznał urazu obojczyka w ostatnich minutach pierwszej połowy spotkania. Na drugą już nie wyszedł. Po specjalistycznych badaniach lekarze stwierdzili u zawodnika "Górali" zerwanie wiązadła i uszkodzony obojczyk. Po zdjęciu gipsu zawodnika czeka jeszcze rehabilitacja, a to w efekcie może oznaczać, że jesienią na I-ligowych boiskach Kołodzieja już nie zobaczymy.

Po 3 kolejkach piłkarze Podbeskidzia są na 1. miejscu w I Lidze z dorobkiem 7 punktów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane