I Liga | 2010-08-15 22:30:09 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna
Dobiegła końca 3. kolejka rozgrywek 1. ligi. Komplet punktów zdobyły dzisiaj drużyny Podbeskidzia oraz Kolejarza Stróże. Bezbramkowym remisem zakończył się natomiast pojedynek Ruchu Radzionków z Sandecją Nowy Sącz.
Wyniki niedzielnych spotkań 1. ligi:
Bruk-Bet Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:5 (0:0)
0:1 Maciej Rogalski 47. min
0:2 Adam Cieśliński 60. min - karny
0:3 Sławomir Cienciała 77. min
0:4 Robert Demjan 87. min
0:5 Sylwester Patejuk 90. min
Ruch Radzionków - Sandecja Nowy-Sącz 0:0
Kolejarz Stróże - GKP Gorzów Wielkopolski 2:1 (1:0)
1:0 Bartłomiej Socha 12. min
2:0 Piotr Madejski 55. min
2:1 Patryk Skórecki 70. min
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.