I Liga | 2010-08-08 22:00:00 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna
Poniżej przedstawiamy wypowiedzi obydwu trenerów podczas pomeczowej konferencji.
Czesław Jakołcewicz (KSZO):Gratuluje zwycięstwa Pogoni. Uważam, że był to niezły mecz. Cieszy mnie ambicja, zaangażowanie moich piłkarzy, bo na dzień dzisiejszy na tyle nas stać. Momentami nasza gra wyglądała nieźle. Buduje ten zespół z problemami, ale dziś zawodnicy pokazali, że idziemy w dobrym kierunku. Była to dobra nauka dla moich młodych podopiecznych, ponieważ graliśmy z doświadczonym, aspirującym do awansu zespołem. Wszyscy pewnie spodziewali się dwucyfrowego wyniku, ale walką i zaangażowaniem można wiele nadrobić. Trochę napędziliśmy strachu Pogoni, bo mieliśmy jedną dogodną sytuację i powinniśmy ją wykorzystać. Mamy jeszcze dużo spotkań, a naszym celem jest utrzymanie.
Piotr Mandrysz (Pogoń):Byliśmy zespołem dominującym od początku do końca. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, które niestety nie skończyły się zdobyciem gola. Gdyby tak się stało, gra chłopców nie byłaby tak nerwowa. Najważniejsze są trzy punkty. Myślę, że teraz będziemy je zdobywać dalej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.