Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-08-08 22:00:00 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna

Wypowiedzi trenerów po spotkaniu Pogoń-KSZO

Fot.: Dawid Ćmielewski

Poniżej przedstawiamy wypowiedzi obydwu trenerów podczas pomeczowej konferencji.

Czesław Jakołcewicz (KSZO):Gratuluje zwycięstwa Pogoni. Uważam, że był to niezły mecz. Cieszy mnie ambicja, zaangażowanie moich piłkarzy, bo na dzień dzisiejszy na tyle nas stać. Momentami nasza gra wyglądała nieźle. Buduje ten zespół z problemami, ale dziś zawodnicy pokazali, że idziemy w dobrym kierunku. Była to dobra nauka dla moich młodych podopiecznych, ponieważ graliśmy z doświadczonym, aspirującym do awansu zespołem. Wszyscy pewnie spodziewali się dwucyfrowego wyniku, ale walką i zaangażowaniem można wiele nadrobić. Trochę napędziliśmy strachu Pogoni, bo mieliśmy jedną dogodną sytuację i powinniśmy ją wykorzystać. Mamy jeszcze dużo spotkań, a naszym celem jest utrzymanie.

Piotr Mandrysz (Pogoń):Byliśmy zespołem dominującym od początku do końca. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, które niestety nie skończyły się zdobyciem gola. Gdyby tak się stało, gra chłopców nie byłaby tak nerwowa. Najważniejsze są trzy punkty. Myślę, że teraz będziemy je zdobywać dalej.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane