I Liga | 2010-08-07 23:01:25 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna
W 2. kolejce rozgrywek 1. ligi zwycięstwa na swoim koncie zapisały drużyny Odry Wodzisław, Górnika Łęczna, GKP Gorzów Wielkopolski oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała. Remisem zakończyło się spotkanie MKS-u Kluczbork z Kolejarzem Stróże.
Wyniki sobotnich spotkań 2. kolejki:
GKP Gorzów Wielkopolski - Ruch Radzionków 1:0 (1:0)
1:0 Drozdowicz (3. min)
Górnik Łęczna - Bruk-Bet Nieciecza 1:0 (1:0)
1:0 Miloseski (17. min - karny)
Warta Poznań - Odra Wodzisław 1:2 (1:1)
1:0 Zakrzewski (30. min)
1:1 Radler (39. min)
1:2 Rybski (83. min - karny)
MKS Kluczbork - Kolejarz Stróże 1:1 (0:0)
0:1 Socha (58. min)
1:1 Niziołek (66. min)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice 2:0 (1:0)
1:0 Demjan (13. min)
2:0 Demjan (66. min)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.