Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-08-07 23:01:25 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna

Sobotnie spotkania 1. ligi za nami

Fot.: Dawid Ćmielewski

W 2. kolejce rozgrywek 1. ligi zwycięstwa na swoim koncie zapisały drużyny Odry Wodzisław, Górnika Łęczna, GKP Gorzów Wielkopolski oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała. Remisem zakończyło się spotkanie MKS-u Kluczbork z Kolejarzem Stróże.

Wyniki sobotnich spotkań 2. kolejki:

GKP Gorzów Wielkopolski - Ruch Radzionków 1:0 (1:0)
1:0 Drozdowicz (3. min)

Górnik Łęczna - Bruk-Bet Nieciecza 1:0 (1:0)
1:0 Miloseski (17. min - karny)

Warta Poznań - Odra Wodzisław 1:2 (1:1)
1:0 Zakrzewski (30. min)
1:1 Radler (39. min)
1:2 Rybski (83. min - karny)

MKS Kluczbork - Kolejarz Stróże 1:1 (0:0)
0:1 Socha (58. min)
1:1 Niziołek (66. min)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice 2:0 (1:0)
1:0 Demjan (13. min)
2:0 Demjan (66. min)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane