I Liga | 2010-08-07 11:38:21 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: info. własne
Już jutro o godzinie 20:00 piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała podejmą na własnym boisku drużynę Górnika Polkowice w meczu o Mistrzostwo I-ligi Polskiej.
Po 1. kolejce więcej powodów do radości mają goście, którzy I-ligowe rozgrywki rozpoczęli od dość niespodziewanego zwycięstwa 2:1 z faworyzowanym Górnikiem Łęczna. "Górale" natomiast zaledwie zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z beniaminkiem - Kolejarzem Stróże 1:1. Nie zmienia to jednak faktu, że w jutrzejszym spotkaniu to właśnie piłkarze spod Klimczoka będą faworytem. Jak na ironię najwięcej problemów gospodarzom może sprawiać jeden z ulubieńców bielskiej publiczności Paweł Żmudziński (popularny "Żmudzik" występował bowiem do niedawna w barwach Podbeskidzia), oraz znany z występów w Ekstraklasie Zbigniew Grzybowski, który w zeszłym sezonie zdobył aż 18 bramek.
Meczowa 18-stka Podbeskidzia na mecz z Górnikiem:
Bramkarze: Zajac, Linka.
Obrońcy: Górkiewicz, Broniewicz, Osiński, Cienciała, Konieczny.
Pomocnicy: Malinowski, Matusiak, Kołodziej, Ziajka, Chmiel, Rogalski, Koman, Żyła.
Napastnicy: Patejuk, Demjan, Cieśliński.
Sędzią głównym spotkania będzie sędzia Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.