Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-08-06 21:08:31 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna

Kolejna wygrana Piasta Gliwice

Fot.: Anna Szłapa

W meczu 2. kolejki rozgrywek 1. ligi Piast Gliwice pokonał 2:1 GKS Katowice w derbach Śląska. Bramki dla gliwiczan zdobyli Smektała oraz Szary.

Piast Gliwice - GKS Katowice 2:1 (0:1)
0:1 Piechniak (25. min)
1:1 Smektała (53. min)
2:1 Szary (90. min)

Żółte kartki: Maciejak, Klepczyński, Smektała - Olkowski, Napierała, Piechniak, Plewnia.
Sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Widzów: 3300.

Piast: Kozik - Szary, Buryan, Klepczyński, Kaszowski - Biskup, Zganiacz, Sielewski (46. Muszalik), Smektała - Iwan (86. Gamla), Maciejak (39. Chałbiński).

GKS: Gorczyca - Olkowski (75. Sroka), J.Kowalczyk, Napierała, Niechciał - Goncerz, Hołota, Plewnia, Piechniak (90. Sadowski) - Pitry (70. Chwalibogowski) - Kaliciak.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane