I Liga | 2010-08-06 21:08:31 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna
W meczu 2. kolejki rozgrywek 1. ligi Piast Gliwice pokonał 2:1 GKS Katowice w derbach Śląska. Bramki dla gliwiczan zdobyli Smektała oraz Szary.
Piast Gliwice - GKS Katowice 2:1 (0:1)
0:1 Piechniak (25. min)
1:1 Smektała (53. min)
2:1 Szary (90. min)
Żółte kartki: Maciejak, Klepczyński, Smektała - Olkowski, Napierała, Piechniak, Plewnia.
Sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Widzów: 3300.
Piast: Kozik - Szary, Buryan, Klepczyński, Kaszowski - Biskup, Zganiacz, Sielewski (46. Muszalik), Smektała - Iwan (86. Gamla), Maciejak (39. Chałbiński).
GKS: Gorczyca - Olkowski (75. Sroka), J.Kowalczyk, Napierała, Niechciał - Goncerz, Hołota, Plewnia, Piechniak (90. Sadowski) - Pitry (70. Chwalibogowski) - Kaliciak.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.