I Liga | 2010-08-06 12:00:00 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: inf. własna
Druga kolejka rozgrywek 1. ligi rozpocznie się w piątkowy wieczór spotkaniem Piasta Gliwice z GKS-em Katowice. Sympatyków gliwickiej drużyny czekają zatem kolejne derby Ślaska.
W 1. kolejce gliwiczanie grali z Odrą Wodzisław i pewnie wygrali 3:0. Katowiczanie natomiast byli faworytami w pojedynku z Dolcanem Ząbki, ostatecznie Gieksa zremisowała 1:1. W Gliwicach wszyscy liczą na zwycięstwo gospodarzy, drużyna z Katowic chce jednak zrehabilitować się za niespodziewany remis z Dolcanem, zatem kibice na stadionie przy ulicy Okrzei mogą spodziewać się ciekawego meczu.
W sobotę na kibiców czeka pięć spotkań. O pierwsze punkty w tym sezonie powalczą Górnik Łęczna oraz Odra Wodzisław. W niedzielę zagrają drużyny, które w opinii kibiców powalczą o awans do ekstraklasy. ŁKS Łódź czeka wyjazdowe spotkanie z Dolcanem Ząbki, który w ubiegłym tygodniu zremisował z GKS- em Katowice, natomiast Pogoń Szczecin przed własną publicznością zmierzy się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Szczecinianie będą chcieli się zrehabilitować za porażkę z łódzkim klubem. Be punktów jest również Sandecja Nowy Sącz, która po przegranej w Gorzowie Wielkopolskim podejmie na własnym stadionie Flotę Świnoujście.
2. kolejka:
06-08-2010 (19:00) - Piast Gliwice - GKS Katowice
07-08-2010 (17:00) - GKP Gorzów Wlkp. - Ruch Radzionków
07-08-2010 (18:00) - Górnik Łęczna - Bruk-Bet Nieciecza
07-08-2010 (18:00) - Warta Poznań - Odra Wodzisław
07-08-2010 (18:00) - MKS Kluczbork - Kolejarz Stróże
07-08-2010 (20:00) - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice
08-08-2010 (17:00) - Dolcan Ząbki - ŁKS Łódź
08-08-2010 (18:00) - Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście
08-08-2010 (19:15) - Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.