I Liga | 2010-07-27 22:49:18 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl
Clemence Matawu nie jest już piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Skrzydłowy "Górali" przeniósł się do Polonii Bytom.
Od wczoraj zawodnik trenuje z klubem Ekstralkasy.
Matawu w barwach Podbeskidzia występował przez 1,5 roku. W tym czasie rozegrał 40 spotkań, w których zdobył 6 bramek.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








