Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-07-27 22:49:18 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl

Matawu odszedł z Podbeskidzia

Clemence Matawu nie jest już piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Skrzydłowy "Górali" przeniósł się do Polonii Bytom.

Od wczoraj zawodnik trenuje z klubem Ekstralkasy.

Matawu w barwach Podbeskidzia występował przez 1,5 roku. W tym czasie rozegrał 40 spotkań, w których zdobył 6 bramek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane