Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-07-20 18:31:12 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Zieloni zagrają z Niecieczą w Poznaniu

Fot.: Dawid Ćmielewski

W dniu 16.07.2010 do klubu dotarła prośba nowego zespołu 1. ligi, Termalica BRUK-BET Nieciecza, o rozegranie meczu 1. kolejki 1. ligi między drużynami z Poznania i Niecieczy w Poznaniu, na Stadionie Miejskim.

Powodem, dla którego pierwszy rywal Warty w sezonie 2010/2011 pragnął rozegrać spotkanie z Wartą w Poznaniu, 31 lipca są wciąż trwające w Niecieczy prace modernizacyjne związane z wymogami licencyjnymi.

KS Warta przystał na prośbę Termalica BRUK-BET Nieciecza i po dokonaniu ostatecznych ustaleń z Wydziałem Gier PZPN postanowiono, iż inauguracyjny mecz rozgrywek 1. ligi zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Poznaniu, 31 lipca o godzinie 18:00.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane