I Liga | 2010-07-20 18:31:12 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
W dniu 16.07.2010 do klubu dotarła prośba nowego zespołu 1. ligi, Termalica BRUK-BET Nieciecza, o rozegranie meczu 1. kolejki 1. ligi między drużynami z Poznania i Niecieczy w Poznaniu, na Stadionie Miejskim.
Powodem, dla którego pierwszy rywal Warty w sezonie 2010/2011 pragnął rozegrać spotkanie z Wartą w Poznaniu, 31 lipca są wciąż trwające w Niecieczy prace modernizacyjne związane z wymogami licencyjnymi.
KS Warta przystał na prośbę Termalica BRUK-BET Nieciecza i po dokonaniu ostatecznych ustaleń z Wydziałem Gier PZPN postanowiono, iż inauguracyjny mecz rozgrywek 1. ligi zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Poznaniu, 31 lipca o godzinie 18:00.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.