Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-07-18 00:09:24 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl

Podbeskidzie deklasuje Odrę w sparingu

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała nie pozostawili złudzeń drużynie Odry Wodzisław w rozgrywanym w sobotę spotkaniu sparingowym. "Górale" wygrali ze spadkowiczem z Ekstraklasy aż 6:0 i to na boisku rywala.

Podopieczni Roberta Kasperczyka ani na moment nie oddali inicjatywy wodzisławianom, którzy przez dłuższe fragmenty meczu tylko przyglądali się biernie poczynaniom "Górali". Pierwszą bramkę dla Podbeskidzia zdobył Adam Cieśliński, chwilę później mogło być 2:0, jednak "jedenastki" na bramkę nie zamienił Dariusz Kołodziej. W 17 minucie Podbeskidzie prowadziło już dwiema bramkami. Wszystko za sprawą Cieślińskiego, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Żyły. Na 3:0 podwyższył Patejuk i "Górale" na przerwę schodzili w świetnych nastrojach.

Na drugą połowę trener Kasperczyk desygnował do gry zupełnie inną jedenastkę, jednak i ta wbiła wodzisławianom trzy bramki, za sprawą Malinowskiego, Demjana i Ganowicza.

Składy:

Podbeskidzie (I połowa): Zajac - Cienciała, Konieczny, Broniewicz, Osiński - Rogalski, Kołodziej, Koman, Żyła - Cieśliński, Patejuk.

Podbeskidzie (II połowa): Zajac(84' Góra) - Górkiewicz, Matusiak, Ganowicz, Mikoda - Malinowski, Chmiel, Łatka, Ziajka - Świątek, Demjan.


Odra: Buchalik - Kokoszka, Markowski, Pielorz, Słodowy, Jary, Figiel, Białożyt, Rybski, Woś, Odunka.
Rezerwa: Chrabąszcz, Szałek, Mika


Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Wodzisław Śląski

1:0 - Cieśliński 5'
2:0 - Cieśliński 17'
3:0 - Patejuk 23'
4:0 - Malinowski 53'
5:0 - Demjan 55'
6:0 - Ganowicz 82'

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane