Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-07-16 12:49:47 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: ksgornik.com.pl

Górnik Polkowice z licencją na grę w 1. lidze

Fot.: Dawid Ćmielewski

Po paru posiedzeniach i ciągłych problemach z dokumentacją wreszcie się udało Górnik Polkowice dostał licencję na grę w 1. lidze. Beniaminek będzie jednak objęty nadzorem finansowym.

Było trochę tłumaczeń i trzeba było stawić się osobiście, ale ostatecznie komisja nie miała większych zastrzeżeń do naszego wniosku. Choć to formalność, to jednak cieszy, bo sukces całego klubu, a więc trzy awanse pod rząd nie pójdą na marne. - powiedział dyrektor klubu Piotr Korczak.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane