I Liga | 2010-07-16 12:49:47 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: ksgornik.com.pl
Po paru posiedzeniach i ciągłych problemach z dokumentacją wreszcie się udało Górnik Polkowice dostał licencję na grę w 1. lidze. Beniaminek będzie jednak objęty nadzorem finansowym.
Było trochę tłumaczeń i trzeba było stawić się osobiście, ale ostatecznie komisja nie miała większych zastrzeżeń do naszego wniosku. Choć to formalność, to jednak cieszy, bo sukces całego klubu, a więc trzy awanse pod rząd nie pójdą na marne. - powiedział dyrektor klubu Piotr Korczak.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.