I Liga | 2010-07-14 22:41:18 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl
Piłkarze Podbeskidzia wygrali oba rozgrywane dziś mecze sparingowe. "Górale" pokonali 3:1 Skałkę Żabnica i 5:0 Rekord Bielsko-Biała.
W najbliższą sobotę piłkarze Podbeskidzia wybierają się do Wodzisławia Ślaskiego, gdzie zmierzą się z tamtejszą Odrą. We środę 21 lipca 1-ligowcy zagrają z 3-ligową Janiną Libiąż.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








