Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-07-14 22:41:18 | Nadesłał: Grzegorz Góra | Źrodlo: ts.podbeskidzie.pl

Podbeskidzie wygrywa w sparingach

Piłkarze Podbeskidzia wygrali oba rozgrywane dziś mecze sparingowe. "Górale" pokonali 3:1 Skałkę Żabnica i 5:0 Rekord Bielsko-Biała.

W najbliższą sobotę piłkarze Podbeskidzia wybierają się do Wodzisławia Ślaskiego, gdzie zmierzą się z tamtejszą Odrą. We środę 21 lipca 1-ligowcy zagrają z 3-ligową Janiną Libiąż.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane