I Liga | 2010-07-13 22:19:45 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
W rozegranym dziś meczu sparingowym w Grodzisku Wielkopolskim piłkarze Pogoni przegrali z GKS-em Bełchatów 0:3.
Bramki:
0:1 Gol (40)
0:2 Bartosiak (53)
0:3 Bartosiak (72)
Skład Pogoni:
I połowa: Janukiewicz- Mysiak, Hrymowicz, Dymkowski, Petasz - Wólkieiwcz, Pietruszka, Ława, Prędota - Lebedyński, Bojarski
II połowa: Pyskaty - Rydzak, Nowak, Jarun, Matuszczyk - Rogalski, Mandrysz, Zawadzki, Gwaze - Moskalewicz, Ropiejko
GKS Bełchatów:
I połowa: Dominik Kisiel - Grzegorz Fonfara, Zlatko Tanevski, Mate Lacić, Jacek Popek - Tomasz Wróbel, Grzegorz Baran, Janusz Gol, Kamil Poźniak, Maciej Małkowski - Grzegorz Kuświk.
II połowa: Łukasz Budziłek - Artur Marciniak, Marcin Drzymont, Kamil Wenger, Wojciech Jarmuż - Marcus Vinícius, Łukasz Bocian, Tomasz Margol, Mariusz Zawodziński, Bartłomiej Bartosiak - Łukasz Grube.
żółta kartka (Pogoń): Mandrysz.
W 48. minucie Dariusz Zawadzki (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.