I Liga | 2010-07-07 16:24:56 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
Maciej Ropiejko jest kolejnym zawodnikiem, który podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin.
Napastnik Pogoni podpisał kontrakt do końca czerwca 2011 r. z opcją przedłużenia o rok w przypadku awansu do ekstraklasy.
Wczoraj z klubem związali się Marcin Woźniak, Marcin Nowak, Krzysztof Pyskaty i Piotr Prędota.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








