Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-07-07 16:24:56 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info

Ropiejko i inni dłużej w Pogoni

Maciej Ropiejko jest kolejnym zawodnikiem, który podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin.

Napastnik Pogoni podpisał kontrakt do końca czerwca 2011 r. z opcją przedłużenia o rok w przypadku awansu do ekstraklasy.
Wczoraj z klubem związali się Marcin Woźniak, Marcin Nowak, Krzysztof Pyskaty i Piotr Prędota.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane