I Liga | 2010-06-28 18:44:28 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
Bartosz Ława, wychowanek Pogoni Szczecin, już niedługo złoży podpis na kontrakcie ze swoim macierzystym klubem
- Jestem w pełni dogadany z prezesami co do mojej gry w barwach szczecińskiego klubu. Dzisiejszemu treningowi przyglądać będę się z boku, ale zaraz po podpisaniu kontraktu rozpoczynam zajęcia z drużyną. Bardzo się cieszę, że udało się dojść do porozumienia i znów będę mógł grać w Pogoni - mówi zawodnik
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








