I Liga | 2010-06-15 13:42:01 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: GKS Piast Gliwice
Piast Gliwice nie przedłużył umowy z dotychczasowym szkoleniowcem I-go zespołu Panem Ryszardem Wieczorkiem. Dotychczasowa umowa obowiązywała do 31 maja 2010 roku, jednocześnie strony przewidziały możliwość przedłużenia kontraktu na dalszy okres, co było uzależnione od ustaleń nowych warunków wynagrodzenia dla trenera.
W związku z tym, że strony nie doszły do porozumienia, w zakresie wynagrodzenia w sezonie 2010/11, kontrakt wygasł z dniem 31 maja 2010 r.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.