I Liga | 2010-06-14 13:08:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN
9 czerwca 2010 r. Komisja ds. Licencji Klubów I Ligi przyznała licencje na grę w sezonie 2010/2011 ośmiu klubom.
Licencje otrzymały następujące kluby: Odra Wodzisław, Pogoń Szczecin, Górnik Łęczna, Podbeskidzie Bielsko- Biała oraz pod warunkiem nadzoru infrastrukturalnego: MKS Kluczbork, Dolcan Ząbki, Flota Świnoujście, Sandecja Nowy Sącz.
Przedstawiciele klubów, które nie otrzymały licencji zostali zaproszeni na kolejne posiedzenie komisji, które odbędzie się 21 czerwca.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.