Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-06-14 13:08:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PZPN

Pierwsze licencje dla klubów pierwszoligowych przyznane

Fot.: Dawid Ćmielewski

9 czerwca 2010 r. Komisja ds. Licencji Klubów I Ligi przyznała licencje na grę w sezonie 2010/2011 ośmiu klubom.

Licencje otrzymały następujące kluby: Odra Wodzisław, Pogoń Szczecin, Górnik Łęczna, Podbeskidzie Bielsko- Biała oraz pod warunkiem nadzoru infrastrukturalnego: MKS Kluczbork, Dolcan Ząbki, Flota Świnoujście, Sandecja Nowy Sącz.

Przedstawiciele klubów, które nie otrzymały licencji zostali zaproszeni na kolejne posiedzenie komisji, które odbędzie się 21 czerwca.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane