Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-06-14 15:35:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Atrakcyjna reklama z Wartą na Stadionie Miejskim

Fot.: Dawid Ćmielewski

Od nowego sezonu poznańska Warta będzie rozgrywać mecze mistrzowskie na
Stadionie Miejskim. Stwarza to nowe możliwości reklamowe dla potencjalnych
sponsorów klubu. Zdecydowanie wzrośnie atrakcyjność powierzchni reklamowych
oferowanych przez Klub.

"Potencjalni sponsorzy będą mogli reklamować się na arenie EURO 2012,
zmodernizowanym i nowoczesnym stadionie. Tym samym wzrasta także potencjał
marketingowy Warty Poznań. Pierwszeństwo przy wykupie otrzymają firmy, które
dotychczas współpracowały z klubem" -powiedział Łukasz Sobolewski, Marketing
Manager KS Warta Poznań.

Szczegółowych informacji udziela dział marketingu klubu www.kswarta.pl.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane