I Liga | 2010-06-14 15:35:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Od nowego sezonu poznańska Warta będzie rozgrywać mecze mistrzowskie na
Stadionie Miejskim. Stwarza to nowe możliwości reklamowe dla potencjalnych
sponsorów klubu. Zdecydowanie wzrośnie atrakcyjność powierzchni reklamowych
oferowanych przez Klub.
"Potencjalni sponsorzy będą mogli reklamować się na arenie EURO 2012,
zmodernizowanym i nowoczesnym stadionie. Tym samym wzrasta także potencjał
marketingowy Warty Poznań. Pierwszeństwo przy wykupie otrzymają firmy, które
dotychczas współpracowały z klubem" -powiedział Łukasz Sobolewski, Marketing
Manager KS Warta Poznań.
Szczegółowych informacji udziela dział marketingu klubu www.kswarta.pl.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.