Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-06-10 08:54:40 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: inf. własna

Kolejarz Stróże ostatnim beniaminkiem 1. ligi

Fot.: Dawid Ćmielewski

W ostatnim meczu sezonu grupy wschodniej II ligi Kolejarz Stróże zapewnił sobie awans na zaplecze ekstraklasy. Gracze Kolejarza zremisowali u siebie ze Startem Otwock i zakończyli sezon na drugim miejscu, które zapewnia awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Wcześniej z promocji do 1. ligi cieszyli się zawodnicy LKS Nieciecza oraz Ruchu Radzionków i Górnika Polkowice.

Kolejarz Stróże - Start Otwock 2:2 (1:0)
1:0 Przemysław Michalski 22
1:1 Piotr Sobótka 53
2:1 Krzysztof Piosik 88
2:2 Adam Warszawski 89

W zaległym spotkaniu 34. kolejki 1. ligi Sandecja Nowy Sącz pokonała GKP Gorzów Wielkopolski 2:1. Sandecja zakończyła rozgrywki na trzeciej pozycji, a GKP na dziewiątej.

Sandecja Nowy Sącz - GKP Gorzów Wielkopolski 2:1 (0:0)
1:0 Maciej Bębenek 55
2:0 Michał Jonczyk 66
2:1 Mateusz Piątkowski 70

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane