I Liga | 2010-06-10 08:54:40 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: inf. własna
W ostatnim meczu sezonu grupy wschodniej II ligi Kolejarz Stróże zapewnił sobie awans na zaplecze ekstraklasy. Gracze Kolejarza zremisowali u siebie ze Startem Otwock i zakończyli sezon na drugim miejscu, które zapewnia awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Wcześniej z promocji do 1. ligi cieszyli się zawodnicy LKS Nieciecza oraz Ruchu Radzionków i Górnika Polkowice.
Kolejarz Stróże - Start Otwock 2:2 (1:0)
1:0 Przemysław Michalski 22
1:1 Piotr Sobótka 53
2:1 Krzysztof Piosik 88
2:2 Adam Warszawski 89
W zaległym spotkaniu 34. kolejki 1. ligi Sandecja Nowy Sącz pokonała GKP Gorzów Wielkopolski 2:1. Sandecja zakończyła rozgrywki na trzeciej pozycji, a GKP na dziewiątej.
Sandecja Nowy Sącz - GKP Gorzów Wielkopolski 2:1 (0:0)
1:0 Maciej Bębenek 55
2:0 Michał Jonczyk 66
2:1 Mateusz Piątkowski 70
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.