Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-06-09 19:49:49 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna

Piotr Koman odchodzi z Pogoni

W środę zarząd Pogoni Szczecin podjął decyzję o nie korzystaniu z opcji pierwokupu wypożyczonego do Dumy Pomorza Piotra Komana.

Zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała w Pogoni występował od marca 2009. Łącznie w barwach szczecińskiego klubu rozegrał 34 spotkania i dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców w spotkaniach drugiej ligi z Czarnymi Żagań i Ślęzą Wrocław.
Zarząd Pogoni Szczecin SA, pragnie serdecznie podziękować Piotrowi Komanowi za grę w barwach Dumy Pomorza i życzy wszelkiej pomyślności w dalszym rozwoju piłkarskiej kariery.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane