I Liga | 2010-06-09 19:49:49 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna
W środę zarząd Pogoni Szczecin podjął decyzję o nie korzystaniu z opcji pierwokupu wypożyczonego do Dumy Pomorza Piotra Komana.
Zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała w Pogoni występował od marca 2009. Łącznie w barwach szczecińskiego klubu rozegrał 34 spotkania i dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców w spotkaniach drugiej ligi z Czarnymi Żagań i Ślęzą Wrocław.
Zarząd Pogoni Szczecin SA, pragnie serdecznie podziękować Piotrowi Komanowi za grę w barwach Dumy Pomorza i życzy wszelkiej pomyślności w dalszym rozwoju piłkarskiej kariery.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.