Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-06-07 21:40:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: GKS Katowice

Nowa droga GieKSy. Będzie spółka

Fot.: Dawid Ćmielewski

Walne Zebranie Członków SSK GKS Katowice podjęło dziś historyczną decyzję. Po pięciu latach zarządzania Klubem jednogłośnie zapadła decyzja o przekazaniu Klubu w ręce spółki. W osobnej uchwale uczestnicy Walnego Zebrania postanowili także rozwiązać Stowarzyszenie.

Szczegółowe informacje o podjętych decyzjach zostaną przekazane opinii publicznej podczas konferencji prasowej, która rozpocznie się jutro (wtorek, 8.06.2010 r.) o godzinie 14:00 w centrum prasowym na stadionie przy ulicy Bukowej 1.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane