I Liga | 2010-06-07 21:40:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: GKS Katowice
Walne Zebranie Członków SSK GKS Katowice podjęło dziś historyczną decyzję. Po pięciu latach zarządzania Klubem jednogłośnie zapadła decyzja o przekazaniu Klubu w ręce spółki. W osobnej uchwale uczestnicy Walnego Zebrania postanowili także rozwiązać Stowarzyszenie.
Szczegółowe informacje o podjętych decyzjach zostaną przekazane opinii publicznej podczas konferencji prasowej, która rozpocznie się jutro (wtorek, 8.06.2010 r.) o godzinie 14:00 w centrum prasowym na stadionie przy ulicy Bukowej 1.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.