I Liga | 2010-06-01 18:55:45 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: inf. własna
Piłkarze lidera 1. ligi przegrali pierwszy ligowy mecz od października ubiegłego roku. Po dziewiętnastu kolejkach pogromcą Widzewa okazał się zdegradowany do drugiej ligi Znicz Pruszków. Jedyną bramkę w tej potyczce zdobył ł Marcin Rackiewicz w 20. minucie.
Znicz Pruszków - Widzew Łódź 1:0 (1:0)
1:0 Marcin Rackiewicz 20
żółte kartki: Bieniek (Znicz) - Robak (Widzew).
sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
widzów: 600.
Znicz: Bieniek, Radler, Klepczarek, Kowalski, Zaborowski, Osoliński, Kawa (61, Rybaczuk), Falkowski (46, Kasperkiewicz), Rackiewicz, Januszewski, Chałas (54, Piecio).
Widzew: Mielcarz, Ben Radhia, Ukah, Bieniuk, Dudu, Ostrowski (46, Oziębała), Broź, Lisowski (68, Budka), Grzelczak (46, Kuklis), Sernas, Robak.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.