I Liga | 2010-05-31 18:12:18 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: piastgliwice.eu
Mariusz Muszalik i Sławomir Szary będą nadal bronić niebiesko-czerwonych barw. - Pomocnik Piasta związał się z klubem na rok, Szary na dwa lata - poinformował rzecznik prasowy, Grzegorz Muzia. W klubie zostaną także Jarosław Kaszowski i Paweł Gamla. Inni zawodnicy, którym się kończą kontrakty nadal są w trakcie negocjacji.
- Źle się czuję z tym, że spadliśmy z Piastem do I ligi i chciałbym dołożyć cegiełkę do naprawienia tego wszystkiego. Głęboko wierzę, że to się uda. Poza tym Piast ma siedzibę blisko mojego domu, to też przesądziło o tym, że chcę nadal tutaj grać. Ambitne plany przedstawione przez prezesów klubu, dotyczące budowy zespołu i przyszłości, również mnie do tego przekonały - stwierdził defensor gliwiczan.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.