I Liga | 2010-05-29 15:54:21 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: inf.własna
Dolcan Ząbki zremisował na swoim boisku z Pogonią Szczecin 1-1. Do siatki trafiali Bojarski oraz Korkuć. Warto dodać, że strzelec Pogoni obejrzał w 56 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Jeden punkt może być zbawieniem dla zespołu z Ząbek, natomiast Portowcy chyba już myślą o wakacjach i planach na następny sezon w 1 lidze.
Bramki:
Marcin Korkuć 76 - Marcin Bojarski 7
Dolcan: 12. Rafał Misztal - 7. Marcin Korkuć, 3. Robert Stawicki (46, 11. Bartosz Hinc), 20. Mariusz Unierzyski, 18. Dariusz Dadacz - 6. Jacek Gabrusewicz (68, 15. Rafał Wielądek), 5. Marcin Hirsz, 4. Karol Kostrubała, 9. Marcin Stańczyk (77, 10. Benjamin Imeh), 8. Sebastian Ziajka - 27. Piotr Kosiorowski
Pogoń: 84. Radosław Janukiewicz - 14. Maciej Mysiak (21, 5. Omar Jarun), 4. Marcin Nowak, 23. Krzysztof Hrymowicz, 27. Marcin Woźniak - 17. Maksymilian Rogalski (73, 11. Tomasz Parzy), 16. Robert Mandrysz, 22. Dariusz Zawadzki, 6. Przemysław Pietruszka - 33. Marcin Bojarski, 7. Mikołaj Lebedyński (64, 78. Olgierd Moskalewicz)
żółte kartki: Stawicki, Wielądek - Nowak, Bojarski
czerwona kartka: Marcin Bojarski (58. minuta, Pogoń, za drugą żółtą)
sędzia Erwin Paterek (Lublin)
widzów: 600
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.