Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-05-27 18:36:42 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: widzew.pl

WD PZPN odstąpił od orzeczenia kary w sprawie Widzewa

Wydział Dyscypliny PZPN podjął decyzję o odstąpieniu od orzeczenia kary Widzewowi. Na podstawie materiałów uzyskanych z prokuratury uznał odpowiedzialność dyscyplinarną klubu za czyny popełnione przez Wojciecha Szymańskiego.

Czekamy na uzasadnienie tej decyzji. Wydział Dyscypliny uznał odpowiedzialność dyscyplinarną klubu, choć nawet nie ma procesu sądowego przeciwko Szymańskiemu. Dlatego nie zgadzamy się z tą oceną. Wyrok jest jednak dla nas korzystny i co ważne, kończy możliwość karania nas za działania Wojciecha Szymańskiego. Będziemy wreszcie mogli w spokoju pracować nad sportowym rozwojem klubu, bez karnych niespodzianek - komentuje Marcin Animucki, prezes zarządu KS Widzew Łódź S.A.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane