I Liga | 2010-05-27 18:36:42 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: widzew.pl
Wydział Dyscypliny PZPN podjął decyzję o odstąpieniu od orzeczenia kary Widzewowi. Na podstawie materiałów uzyskanych z prokuratury uznał odpowiedzialność dyscyplinarną klubu za czyny popełnione przez Wojciecha Szymańskiego.
Czekamy na uzasadnienie tej decyzji. Wydział Dyscypliny uznał odpowiedzialność dyscyplinarną klubu, choć nawet nie ma procesu sądowego przeciwko Szymańskiemu. Dlatego nie zgadzamy się z tą oceną. Wyrok jest jednak dla nas korzystny i co ważne, kończy możliwość karania nas za działania Wojciecha Szymańskiego. Będziemy wreszcie mogli w spokoju pracować nad sportowym rozwojem klubu, bez karnych niespodzianek - komentuje Marcin Animucki, prezes zarządu KS Widzew Łódź S.A.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.