Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-05-24 12:59:57 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: pogonszczecin.info

Radosław Janukiewicz na dłużej w Pogoni

Radosław Janukiewicz przed meczem finałowym Remes Pucharu Polski podpisał nowy kontrakt z zespołem Pogoni Szczecin. Nowa umowa wiąże popularnego "Jano" z Pogonią do czerwca 2014 roku.

Najważniejsze jest to, że bardzo dobrze czuję się w Szczecinie - mówi Radosław Janukiewicz. - Włodarze klubu docenili moją dobrą dyspozycję proponując kontrakt na bardzo dobrych warunkach co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto w Pogoni zostać. Duży wpływ na moją decyzję miała żona, która również bardzo dobrze czuje się w Szczecinie. Warto jest grać dla takich kibiców jak w Grodzie Gryfa i każdemu piłkarzowi życzę aby miał ku temu możliwość. W Bydgoszczy nasi kibice pomagali nam z całym sił i za to im bardzo dziękuję. Potrzebowałem stabilizacji, pozostać w jednym miejscu na dłużej i wiem że Szczecin to dobre do tego miejsce.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane