I Liga | 2010-05-24 12:59:57 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: pogonszczecin.info
Radosław Janukiewicz przed meczem finałowym Remes Pucharu Polski podpisał nowy kontrakt z zespołem Pogoni Szczecin. Nowa umowa wiąże popularnego "Jano" z Pogonią do czerwca 2014 roku.
Najważniejsze jest to, że bardzo dobrze czuję się w Szczecinie - mówi Radosław Janukiewicz. - Włodarze klubu docenili moją dobrą dyspozycję proponując kontrakt na bardzo dobrych warunkach co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto w Pogoni zostać. Duży wpływ na moją decyzję miała żona, która również bardzo dobrze czuje się w Szczecinie. Warto jest grać dla takich kibiców jak w Grodzie Gryfa i każdemu piłkarzowi życzę aby miał ku temu możliwość. W Bydgoszczy nasi kibice pomagali nam z całym sił i za to im bardzo dziękuję. Potrzebowałem stabilizacji, pozostać w jednym miejscu na dłużej i wiem że Szczecin to dobre do tego miejsce.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.