Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-05-21 23:05:18 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: inf. własna

Górnik blisko awansu, ŁKS zostaje w 1. lidze

Zabrzański Górnik pokonał w Łodzi ŁKS aż 4:1 i jest bliski awansu do ekstraklasy. Taką szansę stracili łodzianie. Dwie bramki dla gości zdobył były zawodnik ŁKS-u Adrian Świątek.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1:4 (0:1)
0:1 Tomasz Zahorski 41
0:2 Adrian Świątek 60, 80
1:2 Piotr Madejski 78
1:3 Adrian Świątek 80
1:4 Paweł Strąk 86

żółte kartki: Salski (ŁKS) - A.Świątek, Zahorski, Wodecki (Górnik).
sędzia: Marek Karkut (Warszawa).
widzów: 4500.

ŁKS: Bogusław Wyparło - Szymon Salski, Tomasz Hajto, Artur Gieraga (65 Rafał Świątek), Pavol Balaz - Mieczysław Sikora (57 Vahan Gevorgyan), Piotr Świerczewski (46 Janusz Wolański), Mariusz Mowlik, Rafał Kujawa, Piotr Madejski - Łukasz Gikiewicz.

Górnik: Sebastian Nowak - Adam Danch, Adam Banaś, Michał Pazdan, Mariusz Magiera - Mariusz Przybylski, Paweł Strąk, Konrad Cebula (60 Vladimir Balat), Marcin Wodecki - Adrian Świątek (84 Przemysław Pitry), Tomasz Zahorski (90 Mateusz Kantor).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane