I Liga | 2010-05-21 23:05:18 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: inf. własna
Zabrzański Górnik pokonał w Łodzi ŁKS aż 4:1 i jest bliski awansu do ekstraklasy. Taką szansę stracili łodzianie. Dwie bramki dla gości zdobył były zawodnik ŁKS-u Adrian Świątek.
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1:4 (0:1)
0:1 Tomasz Zahorski 41
0:2 Adrian Świątek 60, 80
1:2 Piotr Madejski 78
1:3 Adrian Świątek 80
1:4 Paweł Strąk 86
żółte kartki: Salski (ŁKS) - A.Świątek, Zahorski, Wodecki (Górnik).
sędzia: Marek Karkut (Warszawa).
widzów: 4500.
ŁKS: Bogusław Wyparło - Szymon Salski, Tomasz Hajto, Artur Gieraga (65 Rafał Świątek), Pavol Balaz - Mieczysław Sikora (57 Vahan Gevorgyan), Piotr Świerczewski (46 Janusz Wolański), Mariusz Mowlik, Rafał Kujawa, Piotr Madejski - Łukasz Gikiewicz.
Górnik: Sebastian Nowak - Adam Danch, Adam Banaś, Michał Pazdan, Mariusz Magiera - Mariusz Przybylski, Paweł Strąk, Konrad Cebula (60 Vladimir Balat), Marcin Wodecki - Adrian Świątek (84 Przemysław Pitry), Tomasz Zahorski (90 Mateusz Kantor).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.