Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-05-18 17:28:33 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: piastgliwice.eu

Kwapisz rozwiązał umowę z Piastem

Fot. Anna Szłapa

We wtorkowy poranek umowę z Piastem Gliwice za porozumieniem stron rozwiązał Rafał Kwapisz. - Od dziś jestem wolnym zawodnikiem - potwierdził.

Decyzję tą wymusiła postawa golkipera, który miał problem z alkoholem. W kadrze niebiesko-czerwonych Tomasz Rogala ma do dyspozycji dwóch bramkarzy: Macieja Nalepę i Tomasza Kasprzika. Z wypożyczenia z Górnika Zabrze w czerwcu powróci Jakub Szmatuła.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane