I Liga | 2010-05-18 17:28:33 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: piastgliwice.eu
We wtorkowy poranek umowę z Piastem Gliwice za porozumieniem stron rozwiązał Rafał Kwapisz. - Od dziś jestem wolnym zawodnikiem - potwierdził.
Decyzję tą wymusiła postawa golkipera, który miał problem z alkoholem. W kadrze niebiesko-czerwonych Tomasz Rogala ma do dyspozycji dwóch bramkarzy: Macieja Nalepę i Tomasza Kasprzika. Z wypożyczenia z Górnika Zabrze w czerwcu powróci Jakub Szmatuła.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








