I Liga | 2010-05-10 16:52:25 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
W poniedziałek rano Marcin Klatt przeszedł zabieg kontuzjowanego kolana. Zawodnik w dość niefortunny sposób w meczu półfinałowym Pucharu Polski zerwał więzadła krzyżowe.
Marcin czuje się bardzo dobrze i już marzy o powrocie na boisko co jednak nie będzie takie łatwe.
- Zabieg przebiegł po myśli lekarzy - mówi Marcin, który kontuzji nabawił się w meczu Pucharu Polski z Ruchem Chorzów. - Teraz leżę i wypoczywam ale już myślę o tym aby wybiec na boisko. W ciągu ośmiu tygodni powinienem wrócić do pełnej sprawności. W środę jeszcze nie będę mógł pojawić się na meczu ale już w sobotę spotkanie z Wartą Poznań obejrzę z trybun
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.