Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-05-10 16:52:25 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info

Marcin Klatt już po zabiegu

Fot.: Dawid Ćmielewski

W poniedziałek rano Marcin Klatt przeszedł zabieg kontuzjowanego kolana. Zawodnik w dość niefortunny sposób w meczu półfinałowym Pucharu Polski zerwał więzadła krzyżowe.

Marcin czuje się bardzo dobrze i już marzy o powrocie na boisko co jednak nie będzie takie łatwe.
- Zabieg przebiegł po myśli lekarzy - mówi Marcin, który kontuzji nabawił się w meczu Pucharu Polski z Ruchem Chorzów. - Teraz leżę i wypoczywam ale już myślę o tym aby wybiec na boisko. W ciągu ośmiu tygodni powinienem wrócić do pełnej sprawności. W środę jeszcze nie będę mógł pojawić się na meczu ale już w sobotę spotkanie z Wartą Poznań obejrzę z trybun

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane