I Liga | 2010-05-04 15:42:54 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Górnik Łęczna
W dniu dzisiejszym szkoleniowiec pierwszej drużyny Górnika Łęczna, Tadeusz Łapa został urlopowany do końca obecnego sezonu, obowiązki trenera przejmuje od jutra Mirosław Jabłoński, były trener m.in. Legii Warszawa, Wisły Płock i Zagłębia Lubin. W sztabie szkoleniowym pozostają drugi trener Piotr Mazurkiewicz oraz trener bramkarzy Robert Sarniak.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








