Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-03-30 16:55:31 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: Górnik Zabrze

Sebastian Leszczak na testach do końca tygodnia

Fot.: Dawid Ćmielewski

Od kilku dni sztab szkoleniowy Górnika przygląda się Sebastianowi Leszczakowi, który aktualnie jest wolnym zawodnikiem. 18-letni były piłkarz Wisły Kraków zagrał nawet w sobotnim meczu sparingowym z Wawelem Wirek. - Będzie z nami do końca tygodnia i potem się określimy - tłumaczy trener Adam Nawałka.

Leszczak w rundzie jesiennej wystąpił w 3 meczach ekstraklasy (łącznie 17 minut) w barwach krakowskiego klubu. Zimą jego sytuacja mocno się skomplikowała, kiedy został zdyskwalifikowany przez Wisłę za udział w sparingu Polonii Bytom. - Menadżer Sebastiana zgłosił się do nas jeszcze wtedy, jak prezesem Górnika był Jędrzej Jędrych. Nie było jednak mowy o testach do momentu wyjaśnienia jego sytuacji. W zeszłym tygodniu PZPN podjął decyzję o zniesieniu zawieszenia, więc bez przeszkód mogliśmy zaprosić Sebastiana na testy - mówi szkoleniowiec Górnika, który zna doskonale możliwości piłkarza. - Niestety Sebastian ma duże zaległości treningowe. Będzie z nami do końca tygodnia i potem się określimy. Przed nami jeszcze jedna gra kontrolna, więc sprawa jest dalej otwarta - dodaje trener Nawałka. W piątkowy poranek zabrzanie zmierzą się w sparingu z przedstawicielem niższych lig.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane