Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-02-18 16:13:53 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: Górnik Zabrze

Trenerzy Górnika chuchają na zdrowie Sebastiana Nowaka

Fot.: Dawid Ćmielewski

Sebastian Nowak po raz ostatni stanął w bramce Górnika dokładnie 27 stycznia, kiedy rywalem w meczu sparingowym był Jarota Jarocin. Jeszcze w pierwszej połowie zabrzański golkiper z impetem runął na ziemię po zderzeniu z napastnikiem gospodarzy, w efekcie czego doznał stłuczenia barku.

Od tego czasu podopieczni trenera Nawałki rozegrali już dziewięć gier kontrolnych (cztery w Polsce i pięć w Turcji), a wysoki bramkarz nie pojawił się na placu gry ani razu. Wszystko wskazuje jednak na to, że szanse na jego występ w ostatnim z tureckich sparingów są spore. - Z moim barkiem jest coraz lepiej, ale trenerzy chcieli żebym wyzdrowiał na sto procent i żebym nie ryzykował pogorszenia. Myślę, że w sobotnim sparingu uda mi się zagrać - wyjaśnia "Seba".

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane