I Liga | 2010-02-15 15:37:11 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: inf. własna
Około 400 osobowa grupa kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego demonstrowała na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.
Protestujący domagali się zaangażowania władz miasta w ratowanie sekcji piłki nożnej tego ponad stuletniego klubu. W zeszłym tygodni miejscy radni nie zgodzili się na dokapitalizowanie piłkarskiej spółki kwotą 3,5 miliona złotych. Oznacza to, że piłkarze ŁKS-u nadal są w tragicznej sytuacji finansowej i grozi im nieprzystąpienie do rundy wiosennej Unibet 1. ligi.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.