Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-02-15 15:37:11 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: inf. własna

Kibice ŁKS protestowali pod łódzkim magistatem

fot. Mateusz Czarnecki

Około 400 osobowa grupa kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego demonstrowała na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Protestujący domagali się zaangażowania władz miasta w ratowanie sekcji piłki nożnej tego ponad stuletniego klubu. W zeszłym tygodni miejscy radni nie zgodzili się na dokapitalizowanie piłkarskiej spółki kwotą 3,5 miliona złotych. Oznacza to, że piłkarze ŁKS-u nadal są w tragicznej sytuacji finansowej i grozi im nieprzystąpienie do rundy wiosennej Unibet 1. ligi.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane