Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-02-10 20:03:30 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: Dziennik Wschodni

Runda wiosenna I ligi może rozpocząć się dwa tygodnie później

Fot.: Dawid Ćmielewski

Dziś doszło do spotkania Piłkarskiej Ligi Polskiej z prezesami I-ligowych klubów. Wszystko wskazuje na to, że start rozgrywek pierwotnie planowany na 6 marca zostanie przesunięty o dwa tygodnie.

- W środę doszło do spotkania Piłkarskiej Ligi Polskiej z prezesami klubów - mówi szef Górnika Łęczna Waldemar Piotruk. - Do 20 lutego zespoły mają przedstawić swoje opinie i chyba większość, która nie ma podgrzewanych płyt, będzie za przełożeniem. Nam nie jest to na rękę. Bez względu na warunki atmosferyczne od poniedziałku będziemy podgrzewali swoje boisko.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane