I Liga | 2010-02-10 20:03:30 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: Dziennik Wschodni
Dziś doszło do spotkania Piłkarskiej Ligi Polskiej z prezesami I-ligowych klubów. Wszystko wskazuje na to, że start rozgrywek pierwotnie planowany na 6 marca zostanie przesunięty o dwa tygodnie.
- W środę doszło do spotkania Piłkarskiej Ligi Polskiej z prezesami klubów - mówi szef Górnika Łęczna Waldemar Piotruk. - Do 20 lutego zespoły mają przedstawić swoje opinie i chyba większość, która nie ma podgrzewanych płyt, będzie za przełożeniem. Nam nie jest to na rękę. Bez względu na warunki atmosferyczne od poniedziałku będziemy podgrzewali swoje boisko.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.