I Liga | 2010-01-28 10:30:36 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: cracovia.pl
Bartłomiej Dudzic nie będzie reprezentował barw Cracovii w rundzie wiosennej. 21-letni napastnik został wypożyczony do GKS-u Katowice.
Dudzic w drużynie z zaplecza Ekstraklasy spędzi najbliższe pół roku.
W tym sezonie w barwach Cracovii nie rozegrał żadnego spotkania ligowego.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








