I Liga | 2010-01-23 16:54:47 | Nadesłał: Arturro | Źrodlo: gornikzabrze.pl
W poniedziałek o godzinie 8:00 drużyna wyjedzie na 6-dniowe zgrupowanie do Jarocina. Trener Adam Nawałka zabierze do autokaru 26 piłkarzy, w tym trzech testowanych zawodników.
Nowicjuszem będzie 28-letni bramkarz występujący ostatnio w Przeboju Wolbrom Maciej Palczewski. Oprócz tego skład uzupełnią Mateusz Kantor (Wisłoka Dębica) i Mateusz Kamiński (Polonia Bytom, ostatnio GKS Katowice) oraz golkiper drużyny juniorów Bartosz Szuba.
Kadra Górnika na zgrupowanie w Jarocinie:
Bramkarze: Sebastian Nowak, Łukasz Skorupski, Bartosz Szuba, Maciej Palczewski,
Obrońcy: Adam Banaś, Mariusz Gancarczyk, Mateusz Kamiński, Przemysław Kulig, Marek Krotofil, Mariusz Magiera, Adam Marciniak, Michał Pazdan,
Pomocnicy: Grzegorz Bonin, Adam Danch, Dawid Gajewski, Damian Gorawski, Mariusz Przybylski, Paweł Strąk, Robert Szczot, Marcin Wodecki, Mateusz Kantor,
Napastnicy: Ales Besta, Dawid Jarka, Przemysław Pitry, Tomasz Zahorski, Robert Trznadel.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.