I Liga | 2010-01-20 21:24:11 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogon.v.pl
Z dużym zaskoczeniem odnotowaliśmy fakt, że Pogoń rozegrała dziś sparing. Nie było go w oficjalnych planach przygotowań zespołu. Portowcy zmierzyli się w Pobierowie z III-ligowym Orkanem Rumia. W składzie trzecioligowca zagrał m.in. były zawodnik Pogoni Grzegorz Niciński.
Po niezwykle zaciętym pojedynku Orkan wygrał po bramkach Michała Smarzyńskiego oraz Rolanda Kazubowskiego.
Pogoń: Krzysztof Pyskaty - Marcin Nowak, Krzysztof Hrymowicz, Omar Jarun, Marcin Woźniak - Daniel Wólkiewicz, Przemysław Pietruszka, Maciej Mysiak, Piotr Petasz - Marcin Klatt, Olgierd Moskalewicz. Po przerwie zagrali również: Tomasz Parzy, Marcin Bojarski, Łukasz Wróbel, Radosław Janukiewicz oraz Maciej Ropejko.
Orkan: Adam Duda - Piotr Fera, Jacek Manuszewski, Konrad Urbaniak, Michał Skwiercz, Michał Smarzyński, Mateusz Prinz, Adrian Stępień, Łukasz Kłos, Grzegorz Niciński, Rafał Siemaszko. Po przerwie zagrali również: Bartłomiej Treppa, Marek Cirkowski, Tomasz Broner, Sylwester Ilanz, Daniel Laskowski, Piotr Cetnarowicz, Roland Kazubowski oraz Zbigniew Bodzak.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.