Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-01-18 13:25:17 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: ŁKS Łódź

Piłkarze ŁKS-u wyjechali do Zakopanego

Fot.: Dawid Ćmielewski

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego wyjechali dzisiaj na obóz do Zakopanego. Podopieczni Grzegorza Wesołowskiego na pierwszym w tym roku zgrupowaniu będą przebywać do 30 stycznia.

Kadra ŁKS-u na obóz do Zakopanego:

Bramkarze: Bogusław Wyparło, Paweł Waśków, Marcin Pająk.

Obrońcy: Adrian Woźniczka, Mariusz Mowlik, Tomasz Hajto, Marcin Adamski, Wojciech Mordzakowski, Robert Łakomy, Szymon Salski, Artur Gieraga.

Pomocnicy: Paweł Drumlak, Janusz Wolański, Mateusz Marciszko, Artur Golański.

Napastnicy: Łukasz Gikiewicz, Rafał Kujawa, Damian Nawrocik, Adrian Świątek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane