Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » I Liga

I Liga | 2010-01-15 10:16:23 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: gornikzabrze.pl

Górnik Zabrze zrezygnował z ośmiu zawodników

Fot.: Anna Szłapa

Górnik Zabrze S.S.A. informuje, że w dniu 15 stycznia za porozumieniem stron rozwiązano kontrakty z ośmioma piłkarzami. W tym gronie jest sześciu piłkarzy pierwszej drużyny, jeden były gracz Młodej Ekstraklasy oraz jeden junior.

Zawodnikami Górnika przestali być czeski bramkarz Michal Vaclavik, Litwini Tadas Papeckys i Marius Kiżys oraz Mariusz Dzienis, Piotr Malinowski i Piotr Madejski. Poza tym wolnym zawodnikiem stał się Wojciech Popiel, który występował w drużynie Młodej Ekstraklasy, a ostatnio w Ruchu Radzionków oraz Adam Kurkowski, piłkarz Śląskiej Ligi Juniorów Starszych.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane