I Liga | 2010-01-15 10:16:23 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: gornikzabrze.pl
Górnik Zabrze S.S.A. informuje, że w dniu 15 stycznia za porozumieniem stron rozwiązano kontrakty z ośmioma piłkarzami. W tym gronie jest sześciu piłkarzy pierwszej drużyny, jeden były gracz Młodej Ekstraklasy oraz jeden junior.
Zawodnikami Górnika przestali być czeski bramkarz Michal Vaclavik, Litwini Tadas Papeckys i Marius Kiżys oraz Mariusz Dzienis, Piotr Malinowski i Piotr Madejski. Poza tym wolnym zawodnikiem stał się Wojciech Popiel, który występował w drużynie Młodej Ekstraklasy, a ostatnio w Ruchu Radzionków oraz Adam Kurkowski, piłkarz Śląskiej Ligi Juniorów Starszych.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.