I Liga | 2009-12-22 14:50:58 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
W związku z pojawiającymi się spekulacjami jakoby Pogoń Szczecin SA podpisała kontrakt z Marcinem Bojarskim zarząd Dumy Pomorza pragnie wyjaśnić, że nie jest to prawdą.
- Wyrażamy zainteresowanie tym zawodnikiem - mówi wiceprezes Pogoni Szczecin, Grzegorz Smolny - Taki zawodnik na pewno przydałby się w kadrze Piotra Mandrysza. Na tę chwilę jednak żadne podpisy nie zostały złożone.
- Są prowadzone pewne rozmowy - mówi natomiast prezes spółki Artur Kałużny - Zawodnik ten jest w kręgu naszych zainteresowań i czynimy pewne starania aby do nas dołączył.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.