I Liga | 2009-12-08 11:14:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Dzisiaj doszło do spotkania zarządu sekcji piłki nożnej Warty Poznań z trenerem drużyny seniorów Bogusławem Baniakiem. W jego wyniku uzgodniono, że obowiązujący do końca grudnia br. kontrakt Bogusława Baniaka z klubem został wypełniony.
Prezes SPN Janusz Urbaniak podziękował za uzyskany w rundzie jesiennej wynik sportowy i oficjalnie pożegnał się z dotychczasowym szkoleniowcem. Obie strony rozstały się w przyjaźni.
Nie zapadła jeszcze decyzja o tym, kto zastąpi Bogusława Baniaka na ławce trenerskiej Warty. – Nazwisko nowego szkoleniowca ujawnimy najpóźniej do Świąt Bożego Narodzenia – powiedział prezes SPN Janusz Urbaniak.
Bogusław Baniak był trenerem Warty od 20 września 2007 roku.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.