I Liga | 2009-12-01 18:33:05 | Nadesłał: Łukasz Szymański | Źrodlo: widzew.pl
Widzew Łódź zdecydował, że w najbliższym okresie transferowym zamierza rozstać z kilkoma piłkarzami.
Zmienić klub może pomocnik Dejan Miloseski, napastnik Robert Kowalczyk, obrońcy Daniel Bożkow i Jakub Kisiel.
Nie zostaną również przedłużone kontrakty z Arkadiuszem Piechem i Michałem Żółtowskim, którzy przebywają w klubie na zasadzie wypożyczenia.
Natomiast trwają jeszcze rozmowy z Łukaszem Juszkiewiczem na temat przedłużenia kontraktu.
- Piłkarze ci dotychczas nie potrafili wywalczyć sobie miejsca w podstawowym skaldzie, a my już myślimy o budowaniu silnej drużyny na ekstraklasę. Mamy szeroką kadrę, więc kolejne transfery do klubu muszą wiązać się z odejściami niektórych piłkarzy, dotyczy to także zespołu rezerw. Również dla samych piłkarzy bardziej korzystne jest przejście do klubów, w których będą mogli liczyć na regularne występy - komentuje Marek Zub, dyrektor sportowy w KS Widzew Łódź S.A.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.