I Liga | 2009-11-30 22:22:47 | Nadesłał: Kamil Bernat | Źrodlo: pogonszczecin.info
Krzysztof Przytuła nie jest od dzisiaj zawodnikiem Dumy Pomorza. Pomocnik, który szeregi Pogoni zasilił latem rozwiązał dziś kontrakt z Pogonią Szczecin SA za porozumieniem stron.
Zawodnik zanotował w brawach Portowców 11 spotkań ligowych i 3 mecze w Pucharze Polski. Zdobył dwie bramki. Jedną w Pucharowym pojedynku z Kotwicą Kołobrzeg a drugą w meczu ligowym z Górnikiem Zabrze. Na boisku z gryfem na piersi łącznie występował przez blisko 700 minut.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








